winosfera
BACK
o nas

Projekt Winosfera narodził się z pasji. Został zainicjowany jako szeroka idea promocji historii i kultury wina. Jest ona szczególnie bliska właścicielowi firmy. Zamiłowanie do tego szlachetnego trunku rozwija dzięki licznym podróżom w różne regiony winiarskie. Swoim entuzjazmem zaraził zespół współpracowników, którzy tak jak on pragną dzielić się swoją pasją z innymi. Nasza załoga czeka na Państwa w kilku miastach w Polsce. Każde takie spotkanie może stać się impulsem do wyprawy w nieznane zakątki winiarskiego globu.

Klimat tych zakątków został z kolei dobrze oddany w każdej oferowanej kolekcji naszych win. Są to wina zarówno z krajów Europy, jak i Nowego Świata. Każda butelka kryje w sobie tajemnicę danego regionu. Mamy więc wina wytworne, o bogatej strukturze i pełnym finiszu, jak i wina łatwe do picia, mogące stać się niezastąpionym kompanem codziennych posiłków.

Jednak Winosfera to nie tylko świat wina. W myśl projektu, rozwijany jest również zamysł szerzenia kultury w różnych jej aspektach. „Where Wine Meets Culture” – w tym haśle zawiera się cała idea przedsięwzięcia. I tak w Warszawie przy ulicy Chłodnej możemy nie tylko skosztować wybornego wina, ale też zatrzymać się na seans w kinie studyjnym czy obejrzeć wystawę w galerii. Właśnie ze względu na tę idę, naszymi stałymi bywalcami zostają zarówno entuzjaści jak i koneserzy sztuki.

Winosfera