winosfera
BACK
kino czary

Wino i Kino - Trzy Sfery w Kinie Czary

Jeśli myślisz, że nie ma wina w Twoim życiu, to po trzykroć się mylisz, mamy co najmniej trzy powody, żeby Ci to udowodnić! 
Wybieraj z trzech opcji: wino na co dzień, wino na płótnie, wino na mapie. Zobacz film w kinie przy winie weź udział w kreatywnych warsztatach i sprawdź czy nasi sommelierzy nie plotą trzy po trzy.
 
Do wyboru TRZY SFERY w Kinie Czary:
WINO NA CO DZIEŃ
WINO NA PŁÓTNIE
WINO NA MAPIE
 
Mamy dla Ciebie:
warsztaty z sommelierem,
seans filmowy w Kinie Czary – film wybrany przez sommeliera,
kieliszek wina dobrany do seansu,
cenne rady sommeliera,
degustację win,
specjalne zniżki na wina (do -15%) - zapisy do klubu Winosfery,
 
WINO NA CO DZIEŃ
Sfera dla wszystkich. Tych, rozpoczynających swoją podróż z winem jak również dla tych, którzy o winie wiedzą już nieco więcej, a nawet dla tych, którzy chcą po prostu miło spędzić czas. Oprócz nauki i degustacji, podczas każdego wydarzenia sommelier zdradzi kilka ciekawostek, dzięki którym będziesz mógł zabłysnąć w towarzystwie. Zadbamy też o to, abyś czas z nami spędzony wspominał jak najlepiej! Oprócz świetnej zabawy, degustacji zaproponujemy Ci również relaks z kieliszkiem wina w Kinie Czary.
 ZAJĘCIA: 06.04.2019r. (sobota) godz. 18.00
CENA: 40 PLN / osoba
 
WINO NA PŁÓTNIE
Artystyczna sfera dla osób, szukających ciekawych zajęć na weekend. Podczas Wina na płótnie możesz stworzyć swój własny obraz, rozkoszując się przy tym kieliszkiem wina, uzupełnianego przez sommeliera. Tutaj możesz odpocząć, dowiedzieć się czegoś więcej o winie i obejrzeć film. Wracając do domu, będziesz bogatsza/y o nowe doświadczenia i wiedzę, miłe wspomnienia, dobry humor i niepowtarzalny, własny obraz!
KOLEJNE ZAJĘCIA W MAJU...

 
 
WINO NA MAPIE
Kiedy chwilowo nie masz możliwości wyjechać do miejsc, o których marzysz, możesz odwiedzić Winosferę i ruszyć w podróż w najpiękniejsze winiarskie zakątki, nie opuszczając przy tym Warszawy. Sfera Wino na mapie to warsztat o winach z różnych części świata połączony z filmem dopasowanym do tematyki spotkania. Wybierz się z nami do Australii, Hiszpanii, Chile czy Argentyny i daj się ponieść niepowtarzalnym smakom!
PIERWSZE ZAJĘCIA: 17.04.2019r. (środa) godz. 18.00
CENA: 49 PLN / osoba
 
Co miesiąc nowe wina, nowe tematy, nowe doświadczenia! Czuj się zaskoczony! Więcej informacji i zapisy: magdalena.halasa@winosfera.pl lub m: +48 601 238 319