winosfera
BACK
wino

Przedwiośnie - wybrane wina

W oczekiwaniu na pierwsze wiosenne dni, przygotowaliśmy propozycję win, pełną owocowych nut, lekką i rześką. To idealny zestaw na czas przedwiośnia!
 
Earthbound Sauvignon Blanc - wina z winnicy Earthbound to efekt pracy ekologicznych winiarzy z RPA. To białe wino pełne jest tropikalnych aromatów, idealne do delikatnego kurczaka, sałat, przystawek i delikatnych zakąsek.
 
Cousino Macul Isidora Sauvignon Gris – winnica Cousino Macul należy do najstarszych winnic Chile, a jest jedyną, która działając od XIX wieku, w dalszym ciągu zarządzana jest przez rodzinę swoich założycieli. Polecamy Sauvignon Gris, orzeźwiające wino, o wyrazistych nutach kwiatowo-owocowych, doskonałe do owoców morza.
 
Andeluna Cabernet Sauvignon 1300 – pasjonat wina, międzynarodowy biznesman H. Ward Lay to legendarny już założyciel Andeluny. Dzięki Jego osobistemu zaangażowaniu i pasji wina Andeluna stały się ikoną winiarstwa Mendozy, wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz artystyczne zamiłowania ludzi tworzących wino, powstała marka uznana i ceniona w świecie. Na przedwiośniu rekomendujemy niezwykłe Cabernet Sauvignon, bardzo aromatyczne i świeże, wyśmienite do pieczonego drobiu oraz dojrzałych serów